CRM 4Hero to zestaw niezbędnych narzędzi do pracy grupowej. Pozwala na tworzenie zespołów projektowych, delegowanie zadań i przekazywanie wszystkich niezbędnych informacji w wygodny oraz przejrzysty sposób. Dzięki tym funkcjom praca nawet nad rozbudowanymi projektami jest łatwa i przyjemna.

Przejrzystość informacji

Wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu!

CRM 4Hero zbiera wszystkie informacje dotyczące projektu (m.in. termin realizacji, budżet i szczegółowa dokumentacja) w jednym miejscu, dzięki czemu każdy członek grupy zadaniowej ma do nich łatwy dostęp.

Zarządzanie członkami zespołu

Zachowaj kontrolę nad zespołem projektowym!

Lider zespołu ma pełną kontrolę nad osobami przydzielonymi do projektu. CRM 4Hero daje mu możliwość wprowadzania zmian w zespole projektowym oraz delegowania zadań konkretnym pracownikom.

Wysyłanie e-maili z 4Hero

Wbudowany klient poczty e-mail!

CRM 4Hero umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail bezpośrednio z karty projektu. Wiadomości oraz odpowiedzi zapisywane są w projekcie, co ułatwia i porządkuje komunikację.

Rejestr czasu pracy

Zarządzaj terminami i czasem pracy członków zespołu!

Narzędzie do rejestru czasu pracy w CRM 4Hero daje osobom przydzielonym do projektu możliwość rejestrowania czasu spędzonego nad konkretnym zadaniem. Lider zespołu mając pełny wgląd w rejestr jest w stanie skutecznie zarządzać zespołem.

Dostęp do plików

Przyjazny dostęp do plików projektu!

CRM 4Hero posiada możliwość dodawania do każdego projektu plików dostępnych dla wszystkich członków zespołu. Dzięki wbudowanemu wersjonowaniu, mają oni pewność, że pracują na aktualnej wersji dokumentu.

Monitorowanie pracy zespołu

Kontroluj na bieżąco pracę całego zespołu!

Zdefiniowane etapy zadań i rejestr czasu pracy w CRM 4Hero pozwalają liderowi zespołu na bieżąco kontrolować stan realizacji projektu.

Mobilność

Pracuj wydajnie bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz!

CRM 4Hero działa w każdej przeglądarce, również na tablecie i smartfonie. Dzięki temu handlowiec może korzystać z jego funkcji wszędzie tam, gdzie się akurat znajduje.