Poradnik handlowca

>>Poradnik handlowca
Poradnik handlowca2018-05-25T10:24:24+00:00

CRM 4Hero to doskonałe narzędzie wspomagające pracę handlowca. Wbudowany organizer pozwala na lepszą organizację czasu pracy a możliwości automatyzacji zadań sprawiają, że jest w stanie wykonać więcej pracy w krótszym czasie.

Lejek sprzedaży

Analizuj na bieżąco jakość swojej pracy!

Lejek sprzedaży w CRM 4Hero ułatwia uporządkowanie i usystematyzowanie pracy nad wieloma tematami handlowymi. Zapewnia również analizę poszczególnych etapów sprzedaży, dzięki czemu handlowiec otrzymuje informację na temat swojej skuteczności.

Przewodnik po procesie sprzedaży

Zdobywaj wiedzę o skutecznej sprzedaży szybciej niż do tej pory!

CRM 4Hero zapewnia merytoryczne wsparcie dla handlowców. Dzięki opisom poszczególnych etapów sprzedaży handlowiec dokładnie wie co powinien zrobić i jakie ma możliwości podczas kontaktu z klientem.

Przyjazny organizer

Lepsza organizacja pracy dzięki funkcjom CRM 4Hero

Wszystkie niezbędne dla handlowca informacje CRM 4Hero zapisuje w jednym miejscu. Zintegrowany kalendarz, prognozowanie wynikułatwy przegląd leadów oraz przypisanych zadań pozwala handlowcom działać skuteczniej i wydajniej przy pozyskiwaniu kolejnych, jak i obsłudze aktualnych klientów.

Kompletna wiedza o kliencie

Wszystkie przydatne informacje w jednym miejscu!

Wewnętrzna baza danych CRM 4Hero zawiera w sobie komplet informacji na temat klienta. Możliwość dodawania do leadów i kontrahentów plików zewnętrznych zapewnia handlowcom dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów w jednym miejscu.

Mobilność

Pracuj wydajnie bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz!

CRM 4Hero działa w każdej przeglądarce, również na tablecie i smartfonie. Dzięki temu handlowiec może korzystać z jego funkcji wszędzie tam, gdzie się akurat znajduje.

Prognoza wyników

Sprawdzaj na bieżąco swoje wyniki!

Narzędzie do prognozowania wyniku w CRM 4Hero pozwala na bieżąco kontrolować stopień realizacji zakładanych celów. Dzięki niemu handlowiec może organizować swoją pracę w taki sposób aby wykonać plan.

Automatyzacja zadań

Niech Twój CRM pracuje za Ciebie!

Wbudowany w CRM 4Hero Generator Leadów samodzielnie analizuje i wyszukuje znajdujących się w bazie kontrahentów z dużą szansą sprzedaży. Następnie automatycznie tworzy zadania i przypisuje je handlowcom lub samodzielnie kontaktuje się z klientem.