Zastosowania

>Zastosowania
Zastosowania2018-09-11T12:51:12+00:00

CRM 4Hero to stale rozbudowywany o nowe funkcje system do zarządzania relacjami z klientem, projektami oraz organizowania pracy poszczególnych działów firmy. Wykorzystanie go w biznesie pozwala na zwiększenie wydajności pracowników, co przekłada się na szybszy rozwój przedsiębiorstwa.

Poznaj możliwości CRM 4Hero i sprawdź, jak możesz wykorzystać je w swojej firmie!

Praca grupowa

Praca grupowa nigdy nie była tak łatwa!

CRM 4Hero posiada zestaw niezbędnych narzędzi przydatnych do pracy grupowej m.in: kolejkowanie, zarządzanie zespołem czy przekazywanie informacji itp. Dzięki nim praca nad wieloosobowymi projektami jest łatwiejsza i wygodniejsza.

Zobacz więcej

Zarządzanie zespołem sprzedaży

Skutecznie zarządzaj rozbudowanym zespołem sprzedaży!

CRM 4Hero to doskonały system wspomagający zarządzanie zespołem sprzedaży. Wbudowane narzędzia analityczne i prognozujące zapewniają możliwość modyfikowania na bieżąco strategii handlowej w celu osiągnięcia określonych założeń.

Zobacz więcej

Pomocnik handlowca

Wszystkie narzędzia wspomagające sprzedaż w jednym miejscu!

Z pomocą CRM 4Hero każdy handlowiec może zwiększyć swoją wydajność poprzez zestaw dedykowanych dla niego narzędzi. Podręczna baza wiedzy, organizer ułatwiający planowanie pracy i automatyzacja zadań pozwalają mu zrobić więcej rzeczy w krótszym czasie.

Zobacz więcej

Zarządzanie projektami

Łatwe i wygodne zarządzanie rozbudowanymi projektami!

CRM 4Hero posiada zestaw funkcji usprawniających zarządzanie projektami. Kontrola czasu pracy, budżetu i etapów realizacji poszczególnych zadań daje możliwość utrzymywania stałego nadzoru nad zespołami projektowymi i ich wydajnością.

Zobacz więcej

Obsługa serwisu

Łatwa obsługa serwisowa urządzeń!

Wbudowane w CRM 4Hero narzędzia pozwalają przystosować system do obsługi serwisowej w każdej wielkości przedsiębiorstwie. Umożliwiają one m.in. zarządzanie urządzeniami oraz gwarancjami zarówno firmowych sprzętów, jak i urządzeń oferowanych klientom.

Zobacz więcej

Obsługa sieci dealerów

Zarządzaj siecią dealerów w CRM 4Hero!

CRM 4Hero to system doskonale sprawdzający się w każdej wielkości firmie. Dzięki możliwościom obsługi rozbudowanej struktury organizacyjnej, za jego pomocą możliwe jest zarządzanie siecią dealerów.

Zobacz więcej