Nowości maj 2015 – nowe kolumny, cofnij, nowe analizy, optymalizacja wydajności

>>Nowości maj 2015 – nowe kolumny, cofnij, nowe analizy, optymalizacja wydajności

Nowości maj 2015 – nowe kolumny, cofnij, nowe analizy, optymalizacja wydajności

Intensywnie rozwijamy 4Hero CRM Online. Chcemy aby nasi bohaterowie dysponowali najlepszymi możliwymi narzędziami. Na podstawie sugestii od klientów oraz własnego doświadczenia dodajemy nowe kolumny na liście leadów, usprawniamy działanie przycisku cofnij, udostępniamy więcej informacji na kalendarzu, dodajemy nowe analizy, oraz optymalizujemy ogólną wydajność aplikacji.

Nowe kolumny na liście leadów

Na liście leadów – tematów handlowych dodaliśmy nowe kolumny tj:

  • Czas na etapie – pokazuje od ilu dni lead znajduje się w bieżącym etapie procesu sprzedaży. W połączeniu z informacją o wieku danego leadu, pozwala ocenić kiedy miał miejsce ostatni znaczący postęp w pozyskaniu sprzedaży. Informację ta pozwala zdecydować co dalej robić z danym tematem handlowym.
  • Ostatnia aktywność – pokazuje ile dni temu została dodana nowa notatka, lub zadanie, lub zostało ono zrealizowane – dzięki tej informacji wiemy, czy osoba, która jest odpowiedzialna za ten temat pracuje nad nim na bieżąco.

Poprawiona obsługa cofnij

Zgodnie z sugestią naszych klientów (dziękujemy!) poprawiliśmy działanie przycisku cofnij na listach leadów, kontaktów. Obecnie jeżeli przejdziemy z listy kontaktów lub leadów do kontaktu lub leadu a następnie wciśniemy w przeglądarce cofnij, to lista otworzy się w tym miejscu, z którego przeszliśmy dalej.

Nowe analizy

Dodaliśmy nowe analizy – po to aby osiągać lepsze wyniki.

  • Raport sukcesów za okres wg handlowca – Pokazuje wartość wygranych leadów z podziałem wg handlowców w podanym okresie.
  • Raport sukcesu handlowca za okres (miesięczny) – Pokazuje wartość wygranych leadów przez konkretnego handlowca w podanym okresie w rozbiciu na miesiące.

Wydajność

Zoptymalizowaliśmy wydajność aplikacji w kilku miejscach, po to aby pracowało się szybciej.

  • Zoptymalizowaliśmy zapytania i dodaliśmy indeksy – Dzięki temu zapytania do bazy danych są wykonywane szybciej, szczególnie zauważalne w coraz większych bazach naszych klientów.
  • Zoptymalizowaliśmy wykorzystywany JS – Przesyłamy mniejszy kod, w mniejszej ilości zapytań
By |2018-05-28T08:16:37+00:00Czerwiec 5th, 2015|Nowości|0 Comments

Leave A Comment